Menu
Sepetiniz
Fiyatlarımızı görmek için oturum açmayı veya kayıt olmayı unutmayınız

Hakkımızda

Dünden Bugüne Umum Dizel..

UMUM DİZEL; Mazot pompa yedek parçalarının imalatı ve pompa revizyon alanında faaliyet göstermektedir. 40 yılı aşan üretim, revizyon sürecinde tecrübeli teknik personeli ile pek çok ürünün ve hizmetin altına imza atmıştır.

Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Dizel yakıtlı araçların enjektör pompa sistemlerinin imalatı yapılarak ülke sanayisine büyük katkılar sağlama yolunda faaliyetini sürdüren firmamız, aynı zamanda pek çok dizel araçların pompa enjektör sistemlerinin bakım, onarım ve revizyon işlemlerini yapmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve revizyonu garantili olarak yapmaktadır

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası