Menu
Sepetiniz
Fiyatlarımızı görmek için oturum açmayı veya kayıt olmayı unutmayınız

İşkence Çeşitleri

Ürünümüz gerilmiş soğuk çekme çelik gövdesi ile özel alışımlar la üretilen dökümleri ile uyumlu ve kaliteli bir yapıya sahiptir ürünümüz elektrostatik boya ile pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Bu ürünümüzü mobilyacılar, yatçılar, çelik konstrüksiyon imalatçıları, makine imalatçıları, otomotiv sanayinde yoğunlukta kullanılmakta olup diğer güçlü sıkım işi olan her yerde de hobi işkencesi olarak kullanılmaktadır.

KOD: UDP-IM100
ANMA BOYUTU-100cm      AĞIRLIK-4.955gr  İŞKENCE ÇEŞİTLERİÜrünümüz gerilmiş soğuk çekme çelik gövdesi ile özel alışımlar la üretilen dökümleri ile uyumlu ve kaliteli bir yapıya sahiptir ürünümüz elektrostatik boya ile pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Bu ürünümüzü mob..
KOD: UDP-IM10
ANMA BOYUTU-10cm      AĞIRLIK-795grİŞKENCE ÇEŞİTLERİÜrünümüz gerilmiş soğuk çekme çelik gövdesi ile özel alışımlar la üretilen dökümleri ile uyumlu ve kaliteli bir yapıya sahiptir ürünümüz elektrostatik boya ile pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Bu ürünümüzü mobilyacılar, ya..
KOD: UDP-IM110
ANMA BOYUTU-110cm      AĞIRLIK-5.245gr  İŞKENCE ÇEŞİTLERİÜrünümüz gerilmiş soğuk çekme çelik gövdesi ile özel alışımlar la üretilen dökümleri ile uyumlu ve kaliteli bir yapıya sahiptir ürünümüz elektrostatik boya ile pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Bu ürünümüzü m..
KOD: UDP-IM120
ANMA BOYUTU-120cm      AĞIRLIK-5.535gr  İŞKENCE ÇEŞİTLERİÜrünümüz gerilmiş soğuk çekme çelik gövdesi ile özel alışımlar la üretilen dökümleri ile uyumlu ve kaliteli bir yapıya sahiptir ürünümüz elektrostatik boya ile pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Bu ürünümüzü m..
KOD: UDP-IM130
ANMA BOYUTU-130cm      AĞIRLIK-5.825gr  İŞKENCE ÇEŞİTLERİÜrünümüz gerilmiş soğuk çekme çelik gövdesi ile özel alışımlar la üretilen dökümleri ile uyumlu ve kaliteli bir yapıya sahiptir ürünümüz elektrostatik boya ile pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Bu ürünümüzü m..
KOD: UDP-IM15
ANMA BOYUTU-15cm      AĞIRLIK-850gr  İŞKENCE ÇEŞİTLERİÜrünümüz gerilmiş soğuk çekme çelik gövdesi ile özel alışımlar la üretilen dökümleri ile uyumlu ve kaliteli bir yapıya sahiptir ürünümüz elektrostatik boya ile pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Bu ürünümüzü mobi..
KOD: UDP-IM20
ANMA BOYUTU-20cm      AĞIRLIK-905gr  İŞKENCE ÇEŞİTLERİÜrünümüz gerilmiş soğuk çekme çelik gövdesi ile özel alışımlar la üretilen dökümleri ile uyumlu ve kaliteli bir yapıya sahiptir ürünümüz elektrostatik boya ile pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Bu ürünümüzü mobi..
KOD: UDP-IM25
ANMA BOYUTU-25cm      AĞIRLIK-960gr  İŞKENCE ÇEŞİTLERİÜrünümüz gerilmiş soğuk çekme çelik gövdesi ile özel alışımlar la üretilen dökümleri ile uyumlu ve kaliteli bir yapıya sahiptir ürünümüz elektrostatik boya ile pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Bu ürünümüzü mobi..
KOD: UDP-IM30
ANMA BOYUTU-30cm      AĞIRLIK-1015gr  İŞKENCE ÇEŞİTLERİÜrünümüz gerilmiş soğuk çekme çelik gövdesi ile özel alışımlar la üretilen dökümleri ile uyumlu ve kaliteli bir yapıya sahiptir ürünümüz elektrostatik boya ile pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Bu ürünümüzü mob..
KOD: UDP-IM35
ANMA BOYUTU-35cm      AĞIRLIK-1070gr  İŞKENCE ÇEŞİTLERİÜrünümüz gerilmiş soğuk çekme çelik gövdesi ile özel alışımlar la üretilen dökümleri ile uyumlu ve kaliteli bir yapıya sahiptir ürünümüz elektrostatik boya ile pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Bu ürünümüzü mob..
KOD: UDP-IM40
ANMA BOYUTU-40cm      AĞIRLIK-1125gr  İŞKENCE ÇEŞİTLERİÜrünümüz gerilmiş soğuk çekme çelik gövdesi ile özel alışımlar la üretilen dökümleri ile uyumlu ve kaliteli bir yapıya sahiptir ürünümüz elektrostatik boya ile pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Bu ürünümüzü mob..
KOD: UDP-IM50
ANMA BOYUTU-50cm      AĞIRLIK-3.505gr  İŞKENCE ÇEŞİTLERİÜrünümüz gerilmiş soğuk çekme çelik gövdesi ile özel alışımlar la üretilen dökümleri ile uyumlu ve kaliteli bir yapıya sahiptir ürünümüz elektrostatik boya ile pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Bu ürünümüzü mo..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)

Ürünümüz gerilmiş soğuk çekme çelik gövdesi ile özel alışımlar la üretilen dökümleri ile uyumlu ve kaliteli bir yapıya sahiptir ürünümüz elektrostatik boya ile pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Bu ürünümüzü mobilyacılar, yatçılar, çelik konstrüksiyon imalatçıları, makine imalatçıları, otomotiv sanayinde yoğunlukta kullanılmakta olup diğer güçlü sıkım işi olan her yerde de hobi işkencesi olarak kullanılmaktadır.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası